Ajalooliste hoonete ja muinsuskaitse objektide ehitustööd. Teostame ka arhitektuurset projektijuhtimist ja asjaajamist

Korraldame kogu kultuurimälestise renoveerimisega seonduva asjaajamise

Ajaloolise hoone või kultuurimälestise remont algab alati hoolika planeerimise ja detailitäpse asjaajamisega. Kliendil, kes soovib tellida ehitustöid kultuurimälestisele on esimene ja kõige olulisem samm panna paika oma nägemus – mida ta soovib töödega saavutada. Kas see on hoone laiendamine, detailitäpne rekonstrueerimine või muudatustööd?

Kui kliendi soov on selge, saame koostada muinsuskaitse eritingimused, mis määravad ära ehituslikud nüansid kuni autentsete pisidetailideni (näiteks katusekalde, aknaplekkide ja äärelaudise tüübi, voodrilaudise tüübi ja suuna jne) ja mille saadame kooskõlastamiseks Muinsuskaitseametisse. Nende kinnitamisel on võimalik taotleda kohalikust omavalitsusest projekteerimistingimused. Alles siis saab alustada projekteerimisega ning valmis ehitusprojekt tuleb uuesti kooskõlastada KOV-is ja Muinsuskaitseametis.

Korraldame kogu projektijuhtimise ja seonduva asjaajamise koostöös projekteerijate, arhitektide ja konstruktoritega – et projekt vastaks nõuetele ja Muinsuskaitse tingimustele – ning teostame ehitustööd detailitäpselt.

Soovite abi kultuurimälestise renoveerimisega seotud projektijuhtimise ja asjaajamisega? Võtke meiega ühendust – saame teid aidata.

Renoveerime ja konserveerime kultuurimälestisi

Lisaks oskusteabele kultuurimälestiste rekonstrueerimisega seonduvast asjaajamisest ja projektijuhtimist on meie kogenud ehitajatel olemas vajalikud teadmised ja oskused ajalooliste hoonete taastamiseks. Meile on kultuurimälestistega töötamiseks väljastatud Muinsuskaitseameti luba, mille alusel saame oma kliente aidata mälestiste ning UNESCO maailmapärandi nimekirja kantud objektidel asuvate ehitiste konserveerimise ja restaureerimisega.

Teeme töid erinevatel kultuuriväärtuste nimekirja kantud objektidel, mille hulka kuuluvad:

  • ehitismälestised;
  • tööstusmälestised;
  • UNESCO maailmapärandi nimekirja objektid;
  • ajaloomälestised (hooned).

Ajalooliste hoonete ja kultuurimäletistega töötamine on detailitäpne ja delikaatne tegevus – ning seda tehes omandatud põhjalikkusega teeme ka kõiki teisi ehitustöid.

Vajate ehitajat, kellel oleks teadmised, oskused ja põhjalikkus kultuurimälestiste detailitäpseks renoveerimiseks? Võtke meiega ühendust!

Muinsuskaitse objektide ehitustööd koos projektijuhtimise ja asjaajamisega

Soovite rekonstrueerida ajaloolise korterelamu koos kõigi selle juurde kuuluvate ajastutäpsete detailidega? Või hoopis tööstushoone oma endises hiilguses? Rekonstrueerime hooneid ka UNESCO maailmapärandi nimekirja kantud objektidel, näiteks Tallinna vanalinnas.

Oleme usaldusväärne partner oma klientidele ja koostööpartneritele ning lisaks Muinsuskaitse objektidega töötamise oskusele rakendame oma mitmekülgset ehituskogemust nii Eesti kui ka Euroopa ehitusturult.

Võtke meiega ühendust, kirjeldage oma renoveerimis- või konserveerimisprojekti ja räägime lähemalt, kuidas saame teid ehitustöödega aidata.

Vajate abi ajalooliste hoonete taastamisel või teistel ehitustöödel?

Võta meiega ühendust!

Vastame sinu päringule kiiresti- kirjuta või helista.

Teeme ehitustöid Tallinnas ja Harjumaal.

Korteri remont telefon
(+372) 58 55 44 00

Korteri remont address
ABISTAJA OÜ

Registrikood: 11386445

KMKR nr: EE101154156