Korteri-remont-tallinnas.ee privaatsustingimused

korteri-remont-tallinnas.ee kaitseb oma külastajate privaatsust ja andmeid. Meie tegevus on kooskõlas Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Millistel eesmärkidel ja milliseid külastajate andmeid töödeldakse?

Kontakti võtmise eesmärgil:

  • telefoninumber
  • e-posti aadress

Andmete töötlemine on võimalik vaid juhul, kui külastaja on andnud selleks omapoolse nõusoleku klikkides nõusoleku valikukastile kontaktipäringu saatmisel.

Kasutuskogemuse parandamiseks ja turunduslikel eesmärkidel:

Soodneehitus.ee kodulehte on võimalik külastada oma isikuandmeid sisestamata. Selline info on seotud külastaja sessiooniga ning seda infot töödeldakse tingimusel, et külastaja nõustub küpsiste kasutamisega tehes vastavad valikud küpsiste kasutamisest teavitaval bänneril.

Meie kodulehel kasutatavad küpsised

Veebilehel on kasutatud küpsiseid.. Kasutame küpsiseid sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumiseks ning liikluse analüüsimiseks. Edastame teavet selle kohta, kuidas meie saiti kasutate, ka oma sotsiaalse meedia, reklaami- ja analüüsipartneritele, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mida olete neile esitanud või mida nad on kogunud teiepoolse teenuste kasutamise käigus.

Küpsised on väikesed tekstifailid, mille abil veebilehed võivad pakkuda paremat kasutajakogemust.

Seadus sätestab, et võime salvestada küpsiseid teie seadmesse, kui need on saidi tööks hädavajalikud. Kõigi teiste küpsiste salvestamiseks on vaja teie luba.

Käesolev sait kasutab mitmeid erinevat tüüpi küpsiseid. Mõned küpsised salvestatakse meie lehtedel esinevate kolmandate osapoolte poolt.

Võite igal ajal meie veebisaidil küpsiste deklaratsioonil oma nõusolekut muuta või tühistada.

Lisateave selle kohta, kes me oleme, kuidas te saate meiega ühendust võtta ja kuidas me töötleme isikuandmeid meie privaatsuspoliitika järgi.

Kinnitage oma nõusoleku ID ja kuupäev, millal meiega nõusoleku saamiseks ühendust võtate.

Teie nõusolek kehtib järgmistele domeenidele: korteri-remont-tallinnas.ee